Aktualności WTVK

Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami

 • 6 grudnia 2018 Informacje

  Brak zmian cen

  W zwiazku z licznymi zapytaniami informujemy, że w nadchodzącym 2019 roku nie podwyższamy cen pakietów telewizyjnych – pozostaną one na dotychczasowym poziomie. Stanie się tak mimo, że do wielu pakietów dodaliśmy nowe, niezwykle atrakcyjne programy. Są to między innymi programy z grupy Polsat Sport Premium transmitujące mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy oraz kanały Polsat Games i Polsat Rodzina.

 • 6 grudnia 2018 Planowane wyłączenia

  Wyłączenie 5 kanałów nadawanych analogowo

  W związku z planowany uruchomieniem dodatkowych kanałów w ramach oferowanych pakietów w dniu 14 stycznia 2019 roku nastąpi wyłączenie kanałów w wersji analogowej: 4FUN.TV, Discovery Life, ID, nSport i Polonia 1. Programy te będą nadal dostępne w wersji cyfrowej. Dodatkowo zmianie ulegną częstotliwości kanałów nadawanych w wersji analogowej: 13 Ulica (K64), Discovery Science (K56), Eurosport 1 (K37), TV 4 (K27) i TV Puls (S3). W przypadku braku akceptacji powyższych zmian informujemy, że do dnia ich wprowadzenia przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy bez roszczeń odszkodowawczych ze strony dostawcy usług telekomunikacyjnych.

 • 4 grudnia 2018 Informacje

  Kino Polska HD

  Z radością informujemy, iż kanał Kino Polska został zastąpiony wersją w wysokiej rozdzielczości HD.

 • 21 listopada 2018 Informacje

  Polsat Games i Polsat Rodzina

  Miło nam poinformować, że w ramach pakietu Tematycznego zostały uruchomione nowe kanały telewizyjne: Polsat Games i Polsat Rodzina.

 • 8 listopada 2018 Informacje

  Zmiana godzin otwarcia Biura Obsługi Abonenta

  Informujemy, iż w związku z ustanowieniem dnia 12 listopada 2018r. (poniedziałek) Świętem Narodowym Biuro Obsługi Abonenta Winogradzkiej Telewizji Kablowej oraz kasa w tym dniu będą nieczynne.

 • 12 września 2018 Informacje

  Nowelizacja ustawy Prawo telekomunikacyjne

  Informujemy, że w związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne od dnia 12 września 2018 r. nie będą funkcjonowały stałe polubowne sądy konsumenckie przy Prezesie Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Prezes UKE w dalszym ciągu będzie prowadził postępowania o charakterze mediacyjnym umożliwiające polubowne rozwiązywanie sporów z konsumentami (więcej informacji na stronie Prezesa UKE).

 • 6 września 2018 Nowości

  TVK Winogrady w rozdzielczości 4K/UHD

  Winogradzka Telewizja Kablowa rozpoczęła nadawanie kanału lokalnego TVK Winogrady w jakości 4K. Program jest nadawany ze stałym strumieniem 25Mb/s, co przy zastosowanym standardzie kompresji H265/HEVC gwarantuje wysoką jakość przekazu. Kanały są dostępne dla abonentów, którzy posiadają odbiornik telewizyjny wyposażony w panel 4K, obsługujący kodowanie H.265/HEVC.

  Dotychczasowy program TVK Winogrady HD również pozostaje dostępny dla wszystkich abonentów.

 • 22 sierpnia 2018 Informacje

  Internet w WTvK znów przyspieszy

  Z dniem 1.09.2018 r. zwiększona zostanie prędkość wysyłania i odbierania danych do 700Mb/s w ramach stacjonarnego dostępu do sieci Internet. Wzrost prędkości nastąpi przy zachowaniu dotychczasowej wysokości opłaty abonamentowej. Zwiększenie prędkości nie wiąże się z koniecznością podpisania nowej umowy.

 • 17 sierpnia 2018 Nowości

  Zmiany w oferowanych kanałach telewizyjnych

  Z przyjemnością informujemy, że w dniu 20.08.2018 zostaną uruchomione serwisy:

  • Polsat Sport Premium PPV 3 (266 MHz)
  • Polsat Sport Premium PPV 4 (314 MHz)
  • Polsat Sport Premium PPV 5 (314 MHz)
  • Polsat Sport Premium PPV 6 (514 MHz)

  W związku z powyższym konieczne jest wprowadzenie następujących zmian w dotychczas nadawanych kanałach:

  • przesunięcie kanału Tele 5 nadawanego analogowo na częstotliwości 118-126 MHz (w miejsce MTV Music)
  • przesunięcie kanału TVP Historia nadawanego analogowo na częstotliwości 150-158 MHz (w miejsce BBC World News)
  • wyłączenie kanałów MTV Music i BBC World News nadawanych analogowo. Bez zmian pozostaje dostępność tych kanałów w wersji cyfrowej.

  Przepraszamy za utrudnienia.

 • 17 sierpnia 2018 Informacje

  Superstacja HD i Da Vinci HD

  Miło nam poinformować, że w dniu 20.08.2018 r. kanały Superstacja oraz Da Vinci zostaną uruchomione w wersji HD. Niestety wiąże się to jednocześnie ze zmianą częstotliwości, na której są one nadawane. Prosimy o odpowiednie wstrojenie Państwa telewizorów lub dekoderów. Kanał Da Vinci HD będzie nadawany na częstotliwości 202 MHz, a kanał Superstacja HD na częstotliwości 650 MHz. Przepraszamy za utrudnienia.