Aktualności WTVK

Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami

 • 5 kwietnia 2011 Informacje

  Biuro Obsługi Abonenta

  Uprzejmie informujemy, że dnia 08.04.2011 (piątek) Biuro Obsługi Abonenta będzie czynne w godzinach od 11.00 do 15.30.

 • 1 kwietnia 2011 Informacje

  Jeszcze szybszy Internet

  Kolejne zwiększenie prędkości dostępu do Internetu w WTvK. W Pakiecie Komfortowym za jedyne 48,60 zł otrzymują Państwo możliwość ściągania z prędkością do 50Mbit/s oraz wysyłania do 25Mbit/s. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Internet.

 • 6 grudnia 2010 Informacje

  Internet szybszy i tańszy

  Kolejna rewolucja w usłudze szerokopasmowego dostępu do Internetu w WTvK. Proponujemy łącze o prędkości pobierania 30Mbit/s oraz wysyłania 15Mbit/s w bardzo przystępnej cenie. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Internet.

 • 10 lutego 2010 Nowości

  Uruchomiono eBOA

  Zapraszamy do korzystania z nowego Elektronicznego Biura Obsługi Abonenta dostępnego na stronie. W chwili obecnej możliwe jest zakładanie skrzynek pocztowych jak również kont na serwerze WWW.

 • 20 stycznia 2010 Informacje

  Zmiany w regulaminie

  Przypominamy o zmianie regulaminu świadczenia usług, prosimy o zapoznanie się z nowymi zapisami. Pełna treść regulaminu dostępna jest tutaj (PDF).

 • 17 stycznia 2010 Nowości

  Nowa strona WTvK

  Dziś oddajemy w Państwa ręce nową stronę internetową Winogradzkiej Telewizji Kablowej. Wprowadziliśmy szereg nowych usług takich jak telefonia stacjonarna oraz dostęp do szerokopasmowego, nielimitowanego Internetu.

  Nasza witryna będzie systematycznie rozwijana, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania abonentów!