Aktualności WTVK

Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami

 • 29 października 2012 Nowości

  Internet Mobilny w WTvK

  Wprowadziliśmy do naszej oferty nową usługę w postaci Mobilnego dostępu do Internetu. Wierzymy, że niskie ceny, wysokie limity transferu danych oraz wysoka jakość usług przekonają Państwa do skorzystania z nowej oferty.

  Zapraszamy do nowej zakładki Internet Mobilny po więcej szczegółów.

 • 17 października 2012 Informacje

  Edusat

  W związku z decyzją nadawcy o zaprzestaniu nadawania kanału Edusat drogą satelitarną emisja tego programu w sieci WTvK została wstrzymana. W jego miejsce testowo uruchomiono kanał Polsat Sport News.

 • 1 września 2012 Informacje

  Internet z WTvK nabiera tempa

  Już od 1 października nastąpi kolejne zwiększenie prędkości dostępu do Internetu. Pakiet Komfortowy przyspieszy do 300 Mb/s pobierania oraz 150 Mb/s wysyłania, natomiast w pakiecie Standardowym prędkość pobierania wzrośnie do 30Mb/s, a wysyłania do 15Mb/s.

 • 28 sierpnia 2012 Informacje

  TVP Info

  Kanał TVP Info od 28.08.2012 jest już nadawany normalnie. Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia!

  Informujemy, że w związku z problemami technicznymi tymczasowo zamiast wersji cyfrowej kanalu TVP Info Poznań będziemy udostępniali kanał TVP Info Warszawa. Kanał TVP Info Poznań jest nadal dostępny w jakości cyfrowej na stacji TEST TV, niestety transmisja ta odbywa się jedynie w systemie kodowania MPEG4, który jest obsługiwany przez wszystkie dekodery z wyjątkiem Technisat MF4K. Stacja TVP INFO Poznań jest nadal transmitowana w jakości analogowej na kanale K12, a więc w zakresie częstotliwości 222-230 MHz. Przepraszamy za utrudnienia!

 • 19 czerwca 2012 Informacje

  Wojna i Pokój

  W związku z decyzją nadawcy od 1 lipca program Wojna i Pokój będzie nadawany w wysokiej rozdzielczości.

 • 19 czerwca 2012 Informacje

  Canal + 3D

  Informujemy, że w czerwcu rozpoczniemy nadawanie przekazu Canal + 3D. Audycje w technologii trójwymiarowej emitowane będą codziennie od 20.00 do 23.00.

 • 19 czerwca 2012 Informacje

  EZO TV

  Informujemy, że nadawca programu EZO TV zakończył jego nadawanie i w związku z tym program ten zniknie z oferty Winogradzkiej Telewizji Kablowej.

 • 1 czerwca 2012 Nowości

  Internet w WTvK jeszcze szybszy

  Od 1 czerwca nasi abonenci mogą korzystać z jeszcze szybszego dostępu do Internetu. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Internet.

 • 1 czerwca 2012 Nowości

  Nowe kanały w ofercie telewizji kablowej

  WTvK wzbogaciła swoją ofertę o 15 kanałów telewizyjnych: Eska TV, Orange Sport, Polo TV, Rebel:tv, TTV, TV.DISCO, TVR, Canal+ Gol HD, Canal+ Weekend HD, TVN Siedem HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, Romance TV HD, nPremium HD i nPremium2 HD. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce Telewizja.

 • 1 czerwca 2012 Nowości

  TVP 1 HD i TVP 2 HD

  Z początkiem czerwca WTvK rozpoczęła testowe nadawanie kanałów TVP 1 HD i TVP 2 HD. Stacje te są dostępne dla abonentów pakietu Mini posiadających telewizory z wbudowanym tunerem DVB-C obsługujące MPEG-4. Abonentów, których telewizory nie spełniają powyższych wymagań zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie pakietu Pośredniego i Podstawowego HD.